فروشگاه های تابعه › فروشگاه تخفیفی زنجیره ای جانبو 

فروشگاه تخفیفی زنجیره ای جانبو

دریافت اطلاعات
جانبو ... همیشه قیمت پایین

        در سال ۲۰۱۱ فروشگاه های تخفیفی زنجیره ای جانبو با هدف عرضه مواد غذایی و لوازم مصرفی با کیفیت بالا و تا حد امکان با قیمت مناسب به مصرف کنندگان فعالیت خود را آغاز نمود.
        فروشگاه های جانبو به عنوان اولین فروشگاه های دارای تخفیف مستمردر ایران تاسیس گردید وهمواره سعی دارد با ارائه ۸۰۰ محصول با کیفیت، خدماتی نوین در این زمینه ارائه نماید.
       جانبو در سال ۲۰۱۵ سیاست خود را بر آن داشت که شمار فروشگاه های خود را در ایران به ۱۵۰ فروشگاه افزایش دهد که این امر در پایان سال ۲۰۱۵ محقق گردید. جانبو با اولویت دادن به مفهوم کیفیت محصول و رضایت مشتری و با تکیه بر سیاست مدیریت هزینه، پیشرفت سریع و مستمر خود را ادامه می دهد و در سال ۲۰۱۶ بنا دارد با افتتاح یکصد فروشگاه جدید در سه منطقه مختلف شمار فروشگاه های خود را به عدد ۲۵۰ فروشگاهرسانیدهکه این عملیات به سرعت  در حال پیشرفت است.
جانبو هموارهفعالیت های خود را بر پایه اعتماد به مشتریان و تامین کنندگان درجهت ارائه خدمات بهینه ادامه میدهد.

مفهوم کیفیت بالا در جانبو
        حلقه کیفیت جانبو تمام مراحل خرید از تامین کنندگان تا توزیع و مصرف مشتری را در بر دارد. همچنین خدمات خود را با تمرکز بر اطمینان از محصول و رضایتمندی مشتری هدف گذاری می نماید. جانبو سطح خدمات رسانی را با تکیه بر آموزش مستمر پرسنل به حد استاندارد رسانده و در تمامی فروشگاه های خود در سراسر ایران محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان ارائه می نماید.
 
 
مفهوم تخفیف بالا در جانبو
جانبو با تکیه بر مدیریت  اجرای عملیات با پایین ترین هزینه، سود خود را در این بخش با ارائه تخفیف با مشتریانش تسهیم می نماید. فروشگاه های جانبو با ساختار برنامه ریزی شده و با بکارگیری مدیریت موثر هزینه و ارائه محصولات اساسی و با تخفیف بالا مفهوم بالاترین تخفیف را برسه اصل اساسی زیر بنا نهاده است:
 • ساختار سازمانی غیر متمرکز جهت سرعت دهی به ارتباط با فروشگاه و مدیریت لجستیکی منطقه برای سرعت بخشی به روند تصمیم گیری و اجرا.
 • جلوگیری از هرگونه فعالیت و حرکتی که موجب افزایش قیمت محصولات گردد.در این راستا می توان به : برنامه ریزی امور مدیریت، دکوراسیون فروشگاه، تعدادپرسنل، فرایند توزیع، کاهش هزینه های تبلیغات و بازار یابی به پایین ترین قیمت اشاره کرد.
 • محدود کردن تنوع محصولات به ۸۰۰ نوع کالای  با کیفیت و نظارت بر فروش آنها با موثر ترین روش ونازلترین قیمت.
 •  
فروشگاه جانبو به واسطه قدرت خرید بالا، محصولات خود را با پایین ترین قیمت از تامین کنندگان خریداری نموده و به واسطه فروش بالا در ایران، تامین کنندگان را به ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب تشویق می نماید.
جانبو در زمینه انتخاب محصول و فرآیند قیمت گذاری، استراتژی بسیار حساس و دقیقی را در پیش گرفته است، و ۸۰ درصد محصولات مایحتاج روزانه مردم را ارائه می نماید.
 
خلاصه ای از اهداف خدمات رسانی فروشگاه های زنجیره ای تخفیفی جانبو
 • برای جانبو رضایت مشتری و منفعت وی از سود بالای خود در زمان اندک بسیار با اهمیت تر است.
 • جانبو محصولات باکیفیت خود را با نازلترین قیمت ها ارائه می نماید.
 • جانبو محصولات باکیفیت را به طور ویژه برای مشتریان تولید می نماید.
 • مشتریان جانبو هزینه بسته بندی و برند را پرداخت نمی کنند بلکه قیمت واقعی محصولات را می پردازند.
 • جانبو فروشگاه های خود را در دسترس ترین محل و با مناسب ترین موقعیت(قیمت مناسب) اجاره می نماید.
 • پرسنل جانبو در خدمت رسانی به مشتریان تمامی تلاش خود را بکار می گیرند.
 • جانبو تبلیغات غیر ضروری  که موجب افزایش قیمت محصولات می شود را ، انجام نمی دهد.
 • جانبو به منظور کاهش قیمت محصولات خود  را در داخل کارتن عرضه می نماید.
 • جانبو اجناس خود را بدون هیچ قید و شرطی از مشتریان ناراضی پس می گیرد.


آدرس وب سایت : http://www.canbo.ir
 


خبرنامه

بـرای عـضویـت در خـبـرنـامـه، پـسـت الکترونیک خود را وارد کنید.